מייסדת | מנהלת | מרצה בכירה |
יועצת זוגיות לנשיות ממכון לה-וידה​

המייסדת - המצפן והלב הפועם של מכון לה-וידה. הפרזנטורית של המכון. מנהלת יח"צ ופרסום. מרצה בקורס "הוראה של זוגיות". מרצה בכירה בקורס "מאמנים ומטפלים בכלים מנטליים NLP". יועצת זוגיות לאיחוי הזוגיות וחיזוק תפקוד המשפחה, עם ההורה העיקרי, גם כשההורה המשני אינו נוכח בתהליך. להתגבר על משבר הבגידה. להילחם על הזוגיות. עובדת עם נשיים - פיתוח אינטואיציה. חכמה נשית. עוצמה נשית. שילוב בית - עבודה עם שקט פנימי. כלים לחיזוק הזוגיות והמשפחה כהורה עיקרי המנהל את הזוגיות. ציטוט מפיה - "ההצלחה, הרכוש והממון ואפילו הרציונליות, הינם בעלי ערך רק מתוך אהבה בשירות מערכות יחסים של זוגיות, משפחה וחברים."

 

יוצרת התקליטורים לתרגול מנטלי - "הנשימה לנשמה", "אור לנשמה" ו-"פרי אהבתך" (ייעודי לנשים הרות), הנמכרים ביותר מסוגם בישראל. רונית אוטוריטה בתחום הקניית כישורי חיים בכלל וכלים מנטליים בפרט. מכשירה מנחים של סדנאות כישורי חיים. מכשירה מאמנים מנטליים. מאמנת מנהלים בכירים. מנחה סדנאות. מרצה בארגונים. מנחה ימי גיבוש והעשרהקבוצות של 10 עד 30 משתתפים. 4 עד 6 שעות. זוהי פעילות חווייתית בעיקרה המצטיינת בדינמיקה קבוצתית עצמתית מקרבת לבבות ומאחדת כקבוצה הרמונית. עשרות עמותות מפתח, חברות ענק ומשרדי ממשלה מתמידים כבר שנים להזמין אותה חודשים מראש לסדרות של הרצאות בכל הנושאים, בעיקר לדרג המנהלים. המסר המתקבל מההנהלות - להרצאותיה של רונית השפעה ברורה על התפקוד וההתנהלות המתבטאת גם בשביעות הרצון של הלקוחות ובשורת הרווח.

ליועץ הבא

רן דניאל

ליועץ הקודם

אבישי שניצר

רונית אילברג

הקוד שלנו ליעוץ זוגי​

היועצים נאמנים לטובת הפרט, גם אם יתברר שלטובתו עליו להיפרד מבן הזוג. היועצים אובייקטיבים ומתייחסים בכבוד, ללא משוא פנים כלפי כל אחד, ללא תלות במגדר, נטיה מינית, גיל, מוגבלות, לאום, מוצא, דת (או העדר הגדרת דת), בחירות מקצועיות, כישורים, תחומי התמחות, תרבויות, דעות או חוויות. מפגש ייעוץ מהווה סביבה בטוחה עבור הנועצים, בה הם יכולים לנהוג בטבעיות ובחופשיות, היות והיועצים שומרים את כל הנאמר בחיסיון גמור, שאינו לציטוט. תפקידם של היועצים לאבחן נכוחה התנהגות והתייחסות של כל נועץ וליעץ נכון, כדת וכדין, ללא כחל וסרק ובנאמנות גמורה, החפה משיקולים זרים.

לברור מקרה אישי הינכם מוזמנים לפנות אלינו  באחד מ - ערוצי הקשר.

ביה"ס סטיינהארט של אוניברסיטת ניו-יורק

Arts & Science - New York University  

 Steinhardt School of Culture, Education, and Human Development

Professor Jonathan L Zimmerman

חסות אקדמית ראשית

Main Academic  Sponsor​

We             Our Sponsors​

נותנת החסות הנפלאה שלנו

לעולם לא נעביר את פרטיכם לאחרים

הרשמו ונשתף אתכם בניתוח
מקצועי של זוגיות הידוענים.

שתפו אותי בחומר מקצועי מרתק

*שדה חובה

Thank You!

The form has been successfully sent.

מכון לה-וידה הוקם ב - 2006 בכדי לחקור את טבע התפתחות האדם אישית וזוגית. לקדם את הידע, קודם כל בישראל, בתחום ההתפתחות האישית והזוגית. את הקמת המכון יזמה רונית אילברג, שהדביקה בחזונה עוד רבים  וטובים, כשותפים נאמנים לדרך. ב - 2013 המכון הוציא לאור את הדיפרנציאליזם כחומר לימוד עיוני שלם של יחסי המינים כולם. המכון מהווה גוף עסקי המתנהל בשיתוף פעולה עם חברות וגופים שונים, העוסקים בהתפתחות האדם, בארץ ובעולם.​

ידיעת הזוגיות