הקוד שלנו ליעוץ זוגי​

היועצים נאמנים לטובת הפרט, גם אם יתברר שלטובתו עליו להיפרד מבן הזוג. היועצים אובייקטיבים ומתייחסים בכבוד, ללא משוא פנים כלפי כל אחד, ללא תלות במגדר, נטיה מינית, גיל, מוגבלות, לאום, מוצא, דת (או העדר הגדרת דת), בחירות מקצועיות, כישורים, תחומי התמחות, תרבויות, דעות או חוויות. מפגש ייעוץ מהווה סביבה בטוחה עבור הנועצים, בה הם יכולים לנהוג בטבעיות ובחופשיות, היות והיועצים שומרים את כל הנאמר בחיסיון גמור, שאינו לציטוט. תפקידם של היועצים לאבחן נכוחה התנהגות והתייחסות של כל נועץ וליעץ נכון, כדת וכדין, ללא כחל וסרק ובנאמנות גמורה, החפה משיקולים זרים.

   

לברור מקרה אישי הינכם מוזמנים לפנות אל ינו  באחד מ - ערוצי הקשר

נותנת החסות הנפלאה שלנו

We        Our Sponsors​

Main Academic  Sponsor​

חסות אקדמית ראשית

ביה"ס סטיינהארט של אוניברסיטת ניו-יורק

Arts & Science - New York University  

Steinhardt School of Culture, Education, and

 Human Development

Professor Jonathan L Zimmerman

להיות יועצים וגם מטפלים 

להיות יועלים

 בקורס הזה - אתם הנועצים.

על המתלמד בקורס הזה לחוות עצמו כנועץ הקשוב, מתייחס ומתחבר אל עצמו. העובר תהליך אישי עמוק של מודעות עצמית בעד פריזמת הזוגיות, הלומד לפרום את מאבקיו הפנימיים המתחוללים בקרבו. לפעול לשיפור מערכת היחסים שלו עם עצמו ועדיין לא עם בן הזוג. כחלק יסודי מהכשרתכם, חיוני לכל אחד מכם להתמקד בעצמו - בדרכו האישית האותנטית, בלי הרף, עד יומו האחרון - לראות, להרגיש, לחוות, להתרשם, להתבונן, לרשום, לתעד, להבין, להעמיק בהווייתו ולהיות בעדו, בתשומת לב אוהדת, אוהבת ותומכת בעצמו.

 

25% מהקורס - חמישה שיעורי פרקטיקום.

בשיעורים המרצה משחק את הנועצים בגוף ראשון, במטרה להמחיש בסימולציה תרחישי יעוץ מגוונים. בכל תרחישי היעוץ המגמה היא אחת, לזהות את הקשיים הטבעיים להבדיל מהתנהגויות קלוקלות. בתוך תרחישי הייעוץ - התמקצעות במתן דיאגנוזה ואבחון מדוייק. זיהוי שורש הבעיות. התהליך בשינוי מייטבי לבני הזוג עד לאיחוי הזוגיות. שיחה ראשונה עם פונה. הצעה. תיאום ציפיות. העבודה הייעוצית עם נועצים.

 

רגישות עצמית - הקושי הפנימי - המחסור שבנפש-נשמה.

השלב המתקדם ביותר - להיות יועצים-מטפלים (יועלים). עבודה עם כל אחד מבני הזוג באופן פרטני. זיהוי מקור הקושי האישי. שימוש בזוגיות כמצע לצמיחה אישית. לקיחת אחריות וגדילה רוחנית מתוך הקושי הפנימי - להעניק לעצמי את מה שחסר בי. לגדל את עצמי להיות מי שאני רוצה להיות. השלמת המחסור שבנפש-נשמה. השלב המתקדם ביותר - להיות יועצים-מטפלים. להיות יועלים.

 

רק זה השלם עם עצמו, נכון ומוכן לחיי זוגיות.

ישנו קושי לבני האדם להבין את עצמם, לחוות את עצמם, להיות מחוברים לעצמם. הינם נתלים ונאחזים בכל החיצוני להם, על מנת לברוח מעצמם, כי אינם מוצאים את עצמם. רק בהיות האדם קשוב לעצמו, מכוונן להכיר בעצמו ולהיות נאמן לעצמו כדרך חיים נוכחת ובת קיימה, רק כך הינו מוכן וראוי לחיים בזוגיות. כך האדם חי אמת, מחובר אל האמת שבתוכו, חי בשלום עם עצמו,  מכיר בחשיבות עצמו, יודע את טובתו ומתוך הטוב שלו מסייע לבן הזוג, שגם לו יהיה טוב.

לעולם לא נעביר את פרטיכם לאחרים

הרשמו ונשתף אתכם בניתוח
מקצועי של זוגיות הידוענים.

שתפו אותי בחומר מקצועי מרתק

*שדה חובה

Thank You!

The form has been successfully sent.

מכון לה-וידה הוקם ב - 2006 בכדי לחקור את טבע התפתחות האדם אישית וזוגית. לקדם את הידע, קודם כל בישראל, בתחום ההתפתחות האישית והזוגית. את הקמת המכון יזמה רונית אילברג, שהדביקה בחזונה עוד רבים  וטובים, כשותפים נאמנים לדרך. ב - 2013 המכון הוציא לאור את הדיפרנציאליזם כחומר לימוד עיוני שלם של יחסי המינים כולם. המכון מהווה גוף עסקי המתנהל בשיתוף פעולה עם חברות וגופים שונים, העוסקים בהתפתחות האדם, בארץ ובעולם.​