הקוד שלנו ליעוץ זוגי​

היועצים נאמנים לטובת הפרט, גם אם יתברר שלטובתו עליו להיפרד מבן הזוג. היועצים אובייקטיבים ומתייחסים בכבוד, ללא משוא פנים כלפי כל אחד, ללא תלות במגדר, נטיה מינית, גיל, מוגבלות, לאום, מוצא, דת (או העדר הגדרת דת), בחירות מקצועיות, כישורים, תחומי התמחות, תרבויות, דעות או חוויות. מפגש ייעוץ מהווה סביבה בטוחה עבור הנועצים, בה הם יכולים לנהוג בטבעיות ובחופשיות, היות והיועצים שומרים את כל הנאמר בחיסיון גמור, שאינו לציטוט. תפקידם של היועצים לאבחן נכוחה התנהגות והתייחסות של כל נועץ וליעץ נכון, כדת וכדין, ללא כחל וסרק ובנאמנות גמורה, החפה משיקולים זרים.

   

לברור מקרה אישי הינכם מוזמנים לפנות אל ינו  באחד מ - ערוצי הקשר

נותנת החסות הנפלאה שלנו

We        Our Sponsors​

חסות אקדמית ראשית

ביה"ס סטיינהארט של אוניברסיטת ניו-יורק

Arts & Science - New York University  

Steinhardt School of Culture, Education, and

 Human Development

Professor Jonathan L Zimmerman

הקורסים שלנו מוכרים, כקורסי רשות לעובדי הוראה בשנת שבתון, בהיקף של ארבע שעות שבועיות.​

בהרשאת משרד החינוך אנו מלמדים הורים זוגיות​

 זוהי בשורה של ממש !

משרד החינוך אישר ב - 2016 את התכנית שלנו להחדיר את לימודי הזוגיות וההורות לבתי הספר, המיקום הטבעי ביותר להורים ללמוד ערב בשבוע זוגיות והורות על ספסל הלימודים בבית הספר של ילדיהם. להלן תכנית מספר 2298 (בסטטוס - פעילה) במאגר הממוחשב של המינהל הפדגוגי, היחידה לתכניות חינוכיות ולקשר הבין מגזרי של משרד החינוך : ''הוראה של זוגיות והורות זוגית". ישנם בקרב הבוגרים שלנו, שמלמדים את הדיפרנציאליזם במסגרת מרכזי פסגה לגמול השתלמות למורים.

 

אתם תלמדו זוגיות בקורס לוקלי את הזוגות הצעירים.

יועצינו הנפלאים, כולכם, כל אחד ואחת מכם נקראים אל הדגל, לקיים את שליחותכם החברתית, להשתייך למערך השיווקי שלנו ולפעול איתנו באזור מגוריכם - ללמד זוגיות & הורות זוגית. בעבורכם נפרסם ונשווק אתכם, כיועצי זוגיות מצליחים. הנועצים יבואו, אתם תכו שורשים וכאשר תזכו לביקוש ער באיזור שלכם, נשיק את הקורס הלוקלי לזוגות צעירים. אתם תלמדו בקורס משלכם מתוך הספר "מהות הזוגיות" זוגות צעירים (ביחד / לבד / לחוד) בדרך קבע מערך של 8 שיעורים בסדר מתגלגל (במתכונת מחזורית הנהוגה בקורס הזה) בכיתה רגילה בהחלט, באחד מערבי השבוע. בשוטף נקיים מנגנון טיוב מתמיד להבטיח הצלחה והמשכיות בת קיימה.  

 

גישה מקצועית מוצלחת, מהפכנית ביעילותה ובלעדית לנו.

תרומתו של היועץ מועילה ויעילה בזכות פעולה מתואמת בשני כלים שלובים - הפרסום של לה-וידה מושך קהל החי בזוגיות ונכון לו ללמוד בכיתה מקומית באחד מערבי השבוע בקורס את מהות הזוגיות. המורה, התגורר בסביבה, יועץ זוגי המשתייך למערך השיווקי, מלמד את הספר "מהות הזוגיות" שבידי התלמידים ולהם הספר גם נגיש במולטי מדיה. ההורים בכיתה מתחברים ליועץ המורה משבוע לשבוע ומתוך כך, רבים יבואו להתייעץ איתו בייעוץ אישי וזוגי - בהתאם לנסיבות ולהתפתחויות. כך מקבל היועץ על מגש של כסף את לקוחותיו הבשלים לקבל את עצותיו בהבנה. שיעור ההצלחה הכביר במתכונת זו הוכיח את עצמו ולשכפל אותו זהו צוו השעה.

 

יועצינו הנפלאים נקראים לקיים את שליחותם החברתית.

השלבים לפעולתכם העצמאית יחד איתנו -

  • יצירת קשר טלפוני עם מנהלי בתי הספר באזור שלך, להצגה עצמית (יועץ של מכון "לה-וידה") ולהצגת העיקר (התכנית). לקבל כתובת מייל ישירה בכדי למסור מידע מסודר.
  • לשלוח מייל לפי התבנית שנמסור לכם לבקשתכם.
  • לקבוע פגישת הכרות והצגת תכלית.
  • לפגישה זו חשוב להביא - תעודת הגמר. ספר הקורס. אוגדן ובו דפי הברושור + דפי התכנית מהמאגר הממוחשב. מטרת הפגישה - לשכנע את המנהל/ת במהימנות, באיכות ובחשיבות התוכן שלנו. בל תתיימרו לתת מענה בהיבט העסקי, השיווקי והטכני. את זה השאירו לשלב הבא - הכשירו את הקרקע לפגישה הבאה - פגישה משולשת בה ישתתף רן דניאל והוא זה שינהל את השיח בהיבטים הנ"ל.
  • לתאם איתנו ועם מנהל/ת ביה"ס פגש משולש כאמור.
  • להשתתף בפגש המשולש. יחתם הסכם התקשרות בין ביה"ס לבין מכון "לה-וידה".

 

ב ה צ ל ח ה !!

 

אנו שמחים בכם ומאחלים לכם למידה פורייה ומשמעותית ודרך צלחה כיועצי נישואין פעילים. בהרבה כבוד, הערכה, אהבה ובתודה גדולה.

לעולם לא נעביר את פרטיכם לאחרים

הרשמו ונשתף אתכם בניתוח
מקצועי של זוגיות הידוענים.

שתפו אותי בחומר מקצועי מרתק

*שדה חובה

Thank You!

The form has been successfully sent.

מכון לה-וידה הוקם ב - 2006 בכדי לחקור את טבע התפתחות האדם אישית וזוגית. לקדם את הידע, קודם כל בישראל, בתחום ההתפתחות האישית והזוגית. את הקמת המכון יזמה רונית אילברג, שהדביקה בחזונה עוד רבים  וטובים, כשותפים נאמנים לדרך. ב - 2013 המכון הוציא לאור את הדיפרנציאליזם כחומר לימוד עיוני שלם של יחסי המינים כולם. המכון מהווה גוף עסקי המתנהל בשיתוף פעולה עם חברות וגופים שונים, העוסקים בהתפתחות האדם, בארץ ובעולם.​

ידיעת הזוגיות