הקוד שלנו ליעוץ זוגי​

היועצים נאמנים לטובת הפרט, גם אם יתברר שלטובתו עליו להיפרד מבן הזוג. היועצים אובייקטיבים ומתייחסים בכבוד, ללא משוא פנים כלפי כל אחד, ללא תלות במגדר, נטיה מינית, גיל, מוגבלות, לאום, מוצא, דת (או העדר הגדרת דת), בחירות מקצועיות, כישורים, תחומי התמחות, תרבויות, דעות או חוויות. מפגש ייעוץ מהווה סביבה בטוחה עבור הנועצים, בה הם יכולים לנהוג בטבעיות ובחופשיות, היות והיועצים שומרים את כל הנאמר בחיסיון גמור, שאינו לציטוט. תפקידם של היועצים לאבחן נכוחה התנהגות והתייחסות של כל נועץ וליעץ נכון, כדת וכדין, ללא כחל וסרק ובנאמנות גמורה, החפה משיקולים זרים.

   

לברור מקרה אישי הינכם מוזמנים לפנות אל ינו  באחד מ - ערוצי הקשר

נותנת החסות הנפלאה שלנו

We        Our Sponsors​

חסות אקדמית ראשית

ביה"ס סטיינהארט של אוניברסיטת ניו-יורק

Arts & Science - New York University  

Steinhardt School of Culture, Education, and

 Human Development

Professor Jonathan L Zimmerman

בהרשאת משרד החינוך

 זוהי בשורה של ממש !

משרד החינוך אישר ב - 2016 את התכנית שלנו להחדיר את לימודי הזוגיות וההורות לבתי הספר, המיקום הטבעי ביותר להורים ללמוד ערב בשבוע זוגיות והורות על ספסל הלימודים בבית הספר של ילדיהם. להלן תכנית מספר 2298 (בסטטוס - פעילה) במאגר הממוחשב של המינהל הפדגוגי, היחידה לתכניות חינוכיות ולקשר הבין מגזרי של משרד החינוך : ''הוראה של זוגיות והורות זוגית". ישנם בקרב הבוגרים שלנו, שמלמדים את הדיפרנציאליזם במסגרת מרכזי פסגה לגמול השתלמות למורים.

 

אתם תלמדו זוגיות בקורס מקומי.

אחד מיועצינו הנפלאים, הפועל איתנו באזור מגוריכם - מלמד בקורס מקומי זוגיות & הורות זוגית, מתוך הספר "מהות הזוגיות" זוגות צעירים (ביחד / לבד / לחוד) בדרך קבע מערך של 8 שיעורים בסדר מתגלגל (במתכונת מחזורית הנהוגה בקורס כזה) בכיתה רגילה בהחלט, באחד מערבי השבוע. המכון מפקח בשוטף ומקיים מנגנון טיוב מתמיד המבטיח את שביעות הרצון שלכם. 

 

גישה מקצועית מוצלחת, מהפכנית ביעילותה ובלעדית לנו.

תרומתו של היועץ מועילה ויעילה בזכות פעולה מתואמת בשני כלים שלובים -  מצד אחד  תבואו ללמוד את הספר "מהות הזוגיות", הנגיש במולטי מדיה, בכיתה מקומית, באחד מערבי השבוע, בקורס מקומי את מהות הזוגיות מיועץ זוגיות מהמכון, הפועל בסביבה. מצד שני תבואו להתייעץ איתו בייעוץ אישי וזוגי - בהתאם לנסיבות ולהתפתחויות. כך תקבלו מהיועץ על מגש של כסף את עצותיו בהבנה. שיעור ההצלחה הכביר של הבראת הזוגיות במתכונת זו הוכיח את עצמו אצל אלפי זוגות, רק בשנה האחרונה.

 

ב ה צ ל ח ה !!

 

אנו שמחים בכם ומאחלים לכם למידה פורייה ומשמעותית ודרך צלחה בחיי נישואין פעילים. בהרבה כבוד, הערכה, אהבה ובתודה גדולה.

לעולם לא נעביר את פרטיכם לאחרים

הרשמו ונשתף אתכם בניתוח
מקצועי של זוגיות הידוענים.

שתפו אותי בחומר מקצועי מרתק

*שדה חובה

Thank You!

The form has been successfully sent.

מכון לה-וידה הוקם ב - 2006 בכדי לחקור את טבע התפתחות האדם אישית וזוגית. לקדם את הידע, קודם כל בישראל, בתחום ההתפתחות האישית והזוגית. את הקמת המכון יזמה רונית אילברג, שהדביקה בחזונה עוד רבים  וטובים, כשותפים נאמנים לדרך. ב - 2013 המכון הוציא לאור את הדיפרנציאליזם כחומר לימוד עיוני שלם של יחסי המינים כולם. המכון מהווה גוף עסקי המתנהל בשיתוף פעולה עם חברות וגופים שונים, העוסקים בהתפתחות האדם, בארץ ובעולם.​

ידיעת הזוגיות