לומדים בכיתה הדיגיטלית​

ברכות לקראת השתתפותך בקורס  - "הוראה של זוגיות", המתקיים באופן מחזורי ומתמשך בימי רביעי משעה 17:30  עד 22:15 (6 שעות אקדמיות).

 

הגיעה העת להתחבר לראשונה אל הכיתה הדיגיטלית. מומלץ מאוד ללמוד את המערכת ולהתנסות בה בפועל ובתוך כך להתגבר מראש על תקלות או חוסרים.

 

בתיאום מראש, ניפתח את הכיתה הדיגיטלית ונצפה לך בה. נא ליצור עימנו קשר ב - 03-5757629

תנאים טכניים -

תשתית אינטרנטית של 5MB Download ו 1MB Upload. מחשב אישי / מחשב נייד עם מערכת הפעלה windows 7 ומעלה או באמצעות האפליקציה Cisco WebEx Meetings בטאבלט / סמרטפון הפועל ב IOS7 ומעלה או Android 4 ומעלה. נדרשים גם מיקרופון וגם אוזניות / רמקולים וגם מצלמת וידאו, שהוכחה תקינותם בשיחות אינטרנט או סלולר.

 

הכניסה אל הכיתה הדיגיטלית דרך הקישור להלן - 

https://lavida.webex.com/meet/ran

(מומלץ ליצור קיצור דרך על המסך הראשי)

 

בעמוד ישנן תיבות בהן עליך להזין את שמך המלא (שאני אוכל לזהותך בשימך) באנגלית וגם את כתובת המייל הפעילה שלך. בכדי להיכנס, נא להקליק על הכפתור Join. כעת נדרשת התקנת תוכנה על המחשב שלך, אחת ולתמיד. לאחר הקלקה על הכפתור Join יפתח חלון חדש ובו כפתור הורדה ירוק -  add webex to chrome.  מתחת לכפתור הזה, מצויה שורה דקה ובמרכזה קישור כחול. הקליקו על הקישור. כעת מתבצעת הורדה אל המחשב שלכם של רכיב תוכנה חיוני. בגמר ההורדה עליכם לפתוח את הקובץ שירד. היה והקישור לא יפתח מסיבה כל שהיא, פתחו טאב חדש בדפדפן עם הכתובת הזו - lavida.webex.com. יפתח לכם האתר שלנו אצל סיסקו. בצד שמאל מצוי תפריט שבראשו הכפתור - Attend a Meeting תחתיו הקליקו בתת תפריט על הכפתור Browse Meetin. באפליקציה, בכדי להיכנס לכיתה שלנו, ישנן שתי אופציות - 1. להזין מספר כיתה - 923 542 487   2. או להזין כתובת - lavida.webex.com/meet/ran  לאחר מכן, גם במחשב וגם במובייל, תתבקשו להזין את שמכם באנגלית. בכדי להיכנס, נא לחצו על הכפתור Join. אז תפתח הכיתה הדיגטלית שלנו במערכת webex  ובצד ימין יופיע שמכם ברשימה של הנוכחים. בהגיעך אל הכיתה הדיגיטלית תמצא את שם המרצה בראשו של טור ימני צר ואת שמך תחתיו ומשמאל שקף רחב של מצגת הקורס. בהגיעך לראשונה לכיתה הדיגיטלית אפשר והנציג יהיה עסוק ולכן עליך להודיע בשיחה או בהודעת אס-אמ-אס שהתחברת. בשלב זה עליך להישאר שם מחובר עד שתשוחח עם הנציג בכיתה הדיגיטלית בשיחת ווידאו שתכליתה לוודא שהינך נשמע ושומע היטב, נראה ורואה את הנציג היטב.

 

להתראות בכיתה הדיגיטלית.

 

במצב של תקיעות מסיבה לא ברורה, לרשותך מוקד תמיכה טכנית של חב' ועידן - 039256000  שלוחה  3

עליך להציג עצמך כלקוח של חב' "כוכבית זהב" (ספק התשתית הטכנולוגית של מכון לה-וידה).

 

 

הקוד שלנו ליעוץ זוגי​

היועצים נאמנים לטובת הפרט, גם אם יתברר שלטובתו עליו להיפרד מבן הזוג. היועצים אובייקטיבים ומתייחסים בכבוד, ללא משוא פנים כלפי כל אחד, ללא תלות במגדר, נטיה מינית, גיל, מוגבלות, לאום, מוצא, דת (או היעדר הגדרת דת), בחירות מקצועיות, כישורים, תחומי התמחות, תרבויות, דעות או חוויות. מפגש ייעוץ מהווה סביבה בטוחה עבור הנועצים, בה הם יכולים לנהוג בטבעיות ובחופשיות, היות והיועצים שומרים את כל הנאמר בחיסיון גמור, שאינו לציטוט. תפקידם של היועצים לאבחן נכוחה התנהגות והתייחסות של כל נועץ וליעץ נכון, כדת וכדין, ללא כחל וסרק ובנאמנות גמורה, החפה משיקולים זרים.

   

לברור מקרה אישי הינכם מוזמנים לפנות אלינו  באחד מ - ערוצי הקשר

We           Our Sponsors​

נותנת החסות הנפלאה שלנו

חסות אקדמית ראשית​

ביה"ס סטיינהארט של אוניברסיטת ניו-יורק

Arts & Science - New York University   

 Steinhardt School of Culture, Education, and Human Development 

Professor Jonathan L Zimmerman

לעולם לא נעביר את פרטיכם לאחרים

הרשמו ונשתף אתכם בניתוח
מקצועי של זוגיות הידוענים.

שתפו אותי בחומר מקצועי מרתק

*שדה חובה

Thank You!

The form has been successfully sent.

מכון לה-וידה הוקם ב - 2006 בכדי לחקור את טבע התפתחות האדם אישית וזוגית. לקדם את הידע, קודם כל בישראל, בתחום ההתפתחות האישית והזוגית. את הקמת המכון יזמה רונית אילברג, שהדביקה בחזונה עוד רבים  וטובים, כשותפים נאמנים לדרך. ב - 2013 המכון הוציא לאור את הדיפרנציאליזם כחומר לימוד עיוני שלם של יחסי המינים כולם. המכון מהווה גוף עסקי המתנהל בשיתוף פעולה עם חברות וגופים שונים, העוסקים בהתפתחות האדם, בארץ ובעולם.​