מבחן הגמר​

יום ד' 6-2-19 | 19:00

רן דניאל

הזכאות לתעודת גמר מותנית בנוכחות בלא פחות מ - 16 שיעורים מתוך 20 ואינה תלויה במבחן. עם זאת, האפשרות להשתייך למערך השיווקי מחייבת הצלחה במבחן בציון 84 ומעלה.

 

המבחן מתקיים בבתים - מול המחשב. נפגשים בכיתה הדיגיטלית בלבד. החניכים, שהיו נוכחים ב - 16 שיעורים ויותר וגם אלה המבקשים להיבחן פעם נוספת, מוזמנים להשתתף במבחן. הללו, אשר יגיעו לכיתה הדיגיטלית, יקבלו מייל בו בזמן ובו קישורים להורדת 3 קבצים של שלושת חלקי המבחן. את תשובותיכם תקלידו בקבצים ולכשתסיימו תשיבו אותם מצורפים במייל חוזר.

 

חלק א'

נתונים 50 פסוקים. על כל פסוק תדרשו לקבוע - אמת או שקר. 50 תשובות נכונות = 50 נקודות.

 

חלק ב'

שאלון אמריקאי בן 20 שאלות. 20 תשובות נכונות = 20 נקודות.

 

חלק ג'

על הזוגיות של נעמה ואודי, גיבורי הספר "בעל ואישה". 6 שאלות במענה חופשי בכתב. התשובה ניתנת בסעיפים קצרים. כל סעיף = נקודה אחת. 30 סעיפים נכונים = 30 נקודות.

 

בתוך שבוע יתקבלו תוצאות המבחנים. להבהרה ולערעור יוקדש שבוע נוסף.

ביום שאחרי

לבוגרים סלולה הדרך לעבוד איתנו.

בתוכנית הלימודים

לומדים להיות יועצים וגם מטפלים. לומדים להיות יועלים.

יועץ זוגיות והורות זוגית אישית וזוגית. מטפל יחסות פרו זוגיות. חבר בשיר"ז (שיחת יעוץ ראשונה זוגית) איגוד יועצי הנישואין של מכון "לה-וידה". עתיר נסיון - מעל 700 זוגות. היעוץ והטיפול האישי והזוגי מסתמך בעיקרו על משנה סדורה (הדיפרנציאליזם - מהות הזוגיות) פרי מחקר בינלאומי מקיף בהובלת מכון "לה-וידה", המסמיך מזה שנים, יועצים מומחים ליחסי זוגיות והורות זוגית. מרצה בכיר של מהות הזוגיות מטעם המכון בקרב אנשי מקצוע בארץ ובעולם. 

חוקר | מנהל | מרצה בכיר
יועץ זוגיות ממכון לה-וידה

הקוד שלנו ליעוץ זוגי​

ביה"ס סטיינהארט של אוניברסיטת ניו-יורק

Arts & Science - New York University   

 Steinhardt School of Culture, Education, and Human Development 

Professor Jonathan L Zimmerman

חסות אקדמית ראשית

Main Academic  Sponsor​

We            Our Sponsors​

נותנת החסות הנפלאה שלנו

היועצים נאמנים לטובת הפרט, גם אם יתברר שלטובתו עליו להיפרד מבן הזוג. היועצים אובייקטיבים ומתייחסים בכבוד, ללא משוא פנים כלפי כל אחד, ללא תלות במגדר, נטיה מינית, גיל, מוגבלות, לאום, מוצא, דת (או העדר הגדרת דת), בחירות מקצועיות, כישורים, תחומי התמחות, תרבויות, דעות או חוויות. מפגש ייעוץ מהווה סביבה בטוחה עבור הנועצים, בה הם יכולים לנהוג בטבעיות ובחופשיות, היות והיועצים שומרים את כל הנאמר בחיסיון גמור, שאינו לציטוט. תפקידם של היועצים לאבחן נכוחה התנהגות והתייחסות של כל נועץ וליעץ נכון, כדת וכדין, ללא כחל וסרק ובנאמנות גמורה, החפה משיקולים זרים.

   

לברור מקרה אישי הינכם מוזמנים לפנות אלינו  באחד מ - ערוצי הקשר.

לעולם לא נעביר את פרטיכם לאחרים

הרשמו ונשתף אתכם בניתוח
מקצועי של זוגיות הידוענים.

שתפו אותי בחומר מקצועי מרתק

*שדה חובה

Thank You!

The form has been successfully sent.

מכון לה-וידה הוקם ב - 2006 בכדי לחקור את טבע התפתחות האדם אישית וזוגית. לקדם את הידע, קודם כל בישראל, בתחום ההתפתחות האישית והזוגית. את הקמת המכון יזמה רונית אילברג, שהדביקה בחזונה עוד רבים  וטובים, כשותפים נאמנים לדרך. ב - 2013 המכון הוציא לאור את הדיפרנציאליזם כחומר לימוד עיוני שלם של יחסי המינים כולם. המכון מהווה גוף עסקי המתנהל בשיתוף פעולה עם חברות וגופים שונים, העוסקים בהתפתחות האדם, בארץ ובעולם.​

ידיעת הזוגיות