24/7 - במשך חודש שלם

תשלום דמי הרישום בסך 250 ש"ח בלבד יעניק לכם יתרון ברור - לא תקנו חתול בשק - לחוות ולדעת מראש את איכות התוכן העיוני ולא פחות חשוב - את רמת המרצים של הקורס. ברישום תקבלו הרשאה של כל הקורס בלימוד עצמי בווידאו משנת 2014 בלבד (כי הוקלט עוד פעמיים - 2013 + 2015), שאומנם כלול בתכנית הלימודים של הקורס בלימודי תעודה ועם זאת מלכתחילה יש לכם עוד שתי אפשרויות -
 

 1. האפשרות הראשונה
  לשלם רק על הקורס בווידאו בלימוד עצמי ללא תעודה ובזאת להסתפק לתמיד.

   

  ולמי זה מתאים ?
  מתאים לפרטים החשים צורך פנימי עמוק בידע הנלמד בקורס משום היותו חיוני להם בחייהם באופן אישי. גם לאנשי מקצוע בתחומים משיקים, דוגמאת עורכי דין או מגשרים, המבקשים להשתלם במהות הזוגיות ובהורות זוגית, אך אינם זקוקים במיוחד לעוד תעודה. 

   

 2. האפשרות השניה
  בתחילה לשלם רק על הקורס בווידאו בלימוד עצמי ללא תעודה (עד שנה), מבלי להתחייב על משבצת זמן קבועה ומבלי להתחייב להצטרף לקורס בלימודי תעודה. כאשר הרצון לפעול כיועץ מדופלם יבשיל, משלמים רק את היתרה ואז עוברים את הקורס באופן אקטיבי ועם הרבה מאוד סימולציות של תרחישי יעוץ ממשיים.

  ולמי זה מתאים ?
  למתלבטים בנוגע לעתיד, שאינם סגורים על עצמם ולכן זקוקים לאופציה עתידית. 

למסלול הדיגיטלי בלבד, אבל ביחד עם הפרונטלי

ב - מחשב / סמרטפון / טבלט

בטכנולוגיה של  CISCO WebEx

למסלול הפרונטלי, אבל גם הדיגיטלי כלול

ברח' יגאל אלון 123 ת"א, דקותיים ממגדלי עזריאלי​

יועץ זוגיות והורות זוגית אישית וזוגית. מטפל יחסות פרו זוגיות. חבר בשיר"ז (שיחת יעוץ ראשונה זוגית) איגוד יועצי הנישואין של מכון "לה-וידה". עתיר נסיון - מעל 700 זוגות. היעוץ והטיפול האישי והזוגי מסתמך בעיקרו על משנה סדורה (הדיפרנציאליזם - מהות הזוגיות) פרי מחקר בינלאומי מקיף בהובלת מכון "לה-וידה", המסמיך מזה שנים, יועצים מומחים ליחסי זוגיות והורות זוגית. מרצה בכיר של מהות הזוגיות מטעם המכון בקרב אנשי מקצוע בארץ ובעולם. 

חוקר | מנהל | מרצה בכיר
יועץ זוגיות ממכון לה-וידה

הקוד שלנו ליעוץ זוגי​

ביה"ס סטיינהארט של אוניברסיטת ניו-יורק

Arts & Science - New York University   

 Steinhardt School of Culture, Education, and Human Development

Professor Jonathan L Zimmerman

חסות אקדמית ראשית

Main Academic  Sponsor​

We          Our Sponsors​

נותנת החסות הנפלאה שלנו

היועצים נאמנים לטובת הפרט, גם אם יתברר שלטובתו עליו להיפרד מבן הזוג. היועצים אובייקטיבים ומתייחסים בכבוד, ללא משוא פנים כלפי כל אחד, ללא תלות במגדר, נטיה מינית, גיל, מוגבלות, לאום, מוצא, דת (או העדר הגדרת דת), בחירות מקצועיות, כישורים, תחומי התמחות, תרבויות, דעות או חוויות. מפגש ייעוץ מהווה סביבה בטוחה עבור הנועצים, בה הם יכולים לנהוג בטבעיות ובחופשיות, היות והיועצים שומרים את כל הנאמר בחיסיון גמור, שאינו לציטוט. תפקידם של היועצים לאבחן נכוחה התנהגות והתייחסות של כל נועץ וליעץ נכון, כדת וכדין, ללא כחל וסרק ובנאמנות גמורה, החפה משיקולים זרים.

   

לברור מקרה אישי הינכם מוזמנים לפנות אל ינו  באחד מערוצי הקשר.

חודש התנסות חווייתית
 של התוכן האמיתי

ליתר ביטחון - לפני שמתחייבים בזמן וכסף

משלמים את דמי הרישום כמקדמה וחווים במשך חודש את התוכן.

התוכן סדור ומובנה בהלימה מלאה לספר הקורס. מהלך הקורס הוקלט ונערך בווידאו שלוש פעמים במשך 3 שנים (2015 - 2013). להתנסות תקבלו את כל קורס 2014. השיעורים מוקלטים וערוכים בווידאו . מעל 50 שעות לימוד.

כאמור, הקורס בלימוד עצמי בווידאו כבר כלול בתכנית הלימודים של הקורס בלימודי תעודה. על הנרשמים רק לבחור את המסלול המתאים להם מראש, אף שניתן יהיה להחליף מסלול במהלך הקורס. במחיר של המסלול הפרונטלי כבר כלול המסלול הדיגיטלי, היות ובשני המסלולים לומדים כולם ביחד, באותו הזמן. 

על חוויית הלימוד העצמי בווידאו

קודם כל - מתחברים

 • מייד בעקבות התשלום יפתח לכם חשבון פרטי באתר של מכון לה-וידה. דרך החשבון הפרטי (אישית שלך בלבד) יהיו נגישים לך בצורה מסודרת ופשוטה כל השיעורים לצפיה בווידאו שבהרשאה, הקצובה בזמן לשנה (בקשת אורכה תענה בחיוב ללא תוספת תשלום).
   
 • הכניסה לחשבון הפרטי שלך מתבצעת באתר שלנו באמצעות כפתור התחברות הפונה אל פייסבוק על מנת לזהות אותך אישית. מומלץ להיות מחובר מבעוד מועד לפייסבוק, אם כי ניתן גם בשלב זה להתחבר עם שם המשתמש והסיסמא שלך בפייסבוק. אז פייסבוק ישאל אם להמשיך כ"השם שלך" ובעקבות האישור שלך ההתחברות מתבצעת בשעה טובה ומוצלחת.
   
 • סדר הפעולות להתחברות במחשב - להקליק בתפריט הראשי על "החשבון האישי". יפתח דף ובו כפתור "התחבר" כחול. יש להקליק עליו ולפעול כאמור בסעיף הקודם.  לאחר שהתחברת, יעלם הכפתור הזה ויופיע בתפריט הראשי שמך בצמוד לכפתור "החשבון האישי שלי" ובדף יפתח צוהר (פופ אפ) ובו  קישורים אל הגלריות.
   
 • סדר הפעולות להתחברות בסמרטפון -  להקליק על כפתור התפריט (ריבוע אדום עם חץ מטה) שבפינה הימנית העליונה. יפתח תפריט ובו למטה "החשבון האישי". לאחר שהתחברת, יופיע שמך בצמוד ל - "החשבון האישי שלי". הקלק עליהם ובדף יפתח צוהר (פופ אפ) ובו  קישורים אל הגלריות, כדלקמן -

 

לומדים (בהליכה, בנסיעה וכו')

 • לא הסתפקנו בלהקליט ולערוך מהלך אחד ויחיד של הקורס. הגדלנו לעשות ועשינו זאת שלוש פעמים במשך 3 שנים (2015 - 2013). זאת עשינו על מנת להעשיר לכם את החומר ולהעמיק את הלימוד בזכות תוספת של עוד שתי אינטרפטציות שונות לאותם השיעורים. כל שיעור נמשך כשלוש שעות.
   
 • אחת לשבוע, בימי חמישי, המכון שולח לכל המתלמדים במייל בו מצויינים במפורש השיעורים בווידאו שמומלץ ללמוד לקראת השיעור החי, שכאמור, מתקיים בערבי רביעי.
   
 • שמות השיעורים ניתנו להם בהלימה לחומר הנלמד באותם שיעורים מסויימים מעמוד X ועד עמוד Y שבספר הלימוד.
   
 • במחשב - בכל גלריה עמודה בצד ימין של שיעורים לצד מסך וידאו בצד שמאל, כדלקמן -


   
 • בסמרטפון -  הגלריה לחוד ומסך הווידאו לחוד. ישנו כפתור גלריה בתפריט.

 

לעולם לא נעביר את פרטיכם לאחרים

הרשמו ונשתף אתכם בניתוח
מקצועי של זוגיות הידוענים.

שתפו אותי בחומר מקצועי מרתק

*שדה חובה

Thank You!

The form has been successfully sent.

מכון לה-וידה הוקם ב - 2006 בכדי לחקור את טבע התפתחות האדם אישית וזוגית. לקדם את הידע, קודם כל בישראל, בתחום ההתפתחות האישית והזוגית. את הקמת המכון יזמה רונית אילברג, שהדביקה בחזונה עוד רבים  וטובים, כשותפים נאמנים לדרך. ב - 2013 המכון הוציא לאור את הדיפרנציאליזם כחומר לימוד עיוני שלם של יחסי המינים כולם. המכון מהווה גוף עסקי המתנהל בשיתוף פעולה עם חברות וגופים שונים, העוסקים בהתפתחות האדם, בארץ ובעולם.​

ידיעת הזוגיות